Про мене

Талановита українська композиторка, піаністка, органістка та імпровізаторка Анастасія Лозова народилася у Львові. Початкову музичну освіту як піаністка Анастасія отримала у Львівській спеціалізованій музичній школі ім. С. Крушельницької (сьогодні - Львівський державний музичний ліцей ім. С. Крушельницької), де також займалася композицією у Мирослава Волинського. У 2000 році Анастасія переїжджає на навчання у Швейцарію, де почала вивчати фортепіано і композицію зпочатку в Університеті музики і театру в Біль-Берні (Hochschule für Musik und Theater in Biel-Bern), згодом отримала стипендію фонду «Helvetia Patria» для подальшого вдосконалення свого композиторського таланту та навчалася у консерваторії в Делемон (Konservatorium in Delémont), після закінчення якої отримала диплом «Diplome de capacité professional de piano».

Одночасно Анастасія захопилася органом і почала самостійно вдосконалювати свою виконавську майстерність володіння цим інструментом. Своє навчання Анастасія Лозова завершила у 2012 році, отримавши диплом «Virtuosité – diplome section professional». В доробку Анастасії Лозової камерно-інструментальні композиції, твори для інструментів соло з оркестром, для хору з оркестром і звичайно — чимало фортепіанних композицій. Крім того в доробку композиторки є перший авторський CD “Reflections”, до якого увійшло 13 авторських композицій для фортепіано у виконанні Анастасії Лозової. Диск було записано на студії “Sono Studio” у Празі у 2008 році і видано у Швейцарії у 2009 році на лейблі “Ahoj Records” (https://www.discogs.com/release/23850788-Anastasiya-Lozova-Reflections). У грудні 2023 року Анастасія видає свій перший цифровий аудіо альбом власних композиторських імпровізацій під назвою “54 хвилини до Різдва”. Альбом знаходиться у вільному доступі до прослуховування на цьому інтернет-ресурсі: https://anastasiyalozova.bandcamp.com/album/54-minutes-to-christmas

Сьогодні Анастасія Лозова проживає у Швейцарії, виступає як піаністка, органістка, імпровізаторка і запрошений композитор. Музика композиторки виконується у на різноманітних концертних майданчиках та фестивалях у Швейцарії, в Україні та інших країнах Європи.


Contact

Anastasiya Lozova

Email: info@anastasiyalozova.com